قوانین، شرایط و راهنمای استفاده از وب‌سایت رسمی آسان کود مشهد
کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات، به‌دقت ملاحظه فرمایید.
قوانین
۱-توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
۲-تمامي کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.
۳- وب‌سایت آسان کود اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
۴- اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت آسان کود اطلاع دهد.
هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات از وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوءاستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد و استفاده از مطالب تنها با عضویت در سایت امکان‌پذیر است.
۶- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

تعریف مشتری یا کاربر

کسی است که درهنگام ثبت نام اطلاعات خود را در فرم ثبت نام و یا در هنگام سفارش ثبت می‌کند.

نوع محصولات

محصولات در وب‌سایت رسمی آسان کود که به‌صورت مستقیم از کارخانه بارگیری میشوند هستند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تمامی مشتریان می‌توانند سفارشات خود را در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز ثبت نماید. وضعیت کلیه سفارشات از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

آسان کود می‌تواند بدون اطلاع رسانی قبلی سفارش گیری و فروش را متوقف کند و تمامی سفارشات ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش تمام و یا بخشی از کالا ها به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آسان کود محفوظ است.

در صورت بوجود آمدن خطا در قیمت و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای آسان کود محفوظ است. در اسرع وقت وجوه دریافتی به حساب اعلام شده توسط مشتری برگشت داده می‌شود و مشتری با ورود به سایت آسان کود می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

مشتریان/کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج شماره تماس‌های همراه، آدرس دقیق، ایمیل توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد ذکر شده به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آسان کود می‌تواند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش، از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را در فرم سفارش به آدرس دیگر، تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر (کارت ملی هوشمند/گذرنامه) ارائه دهد.

روش های ارسال کالا

مشتریان می توانند در تمامی ساعات سفارش ثبت کنند، در روز های عادی سفارشات پس از ثبت و تکمیل پرداخت، پردازش، و در تعطیلات رسمی در اولین روز کاری ارسال می‌شوند.
ما تضمین می‌کنیم سفارشات را سالم و در کمترین زمان و بسته بندی استاندارد و ایمن به مشتریان خود در سراسر کشور برسانیم. تمامی محصولات از گارانتی سلامت فیزیکی برخوردار هستند.

 پرداخت وجه

در حال حاضر روش های پرداخت به دو صورت انجام می‌گیرد:

۱) پرداخت اینترنتی

نکات:

به منظور تسریع در پردازش سفارشات توصیه می‌شود، پرداخت خود را از طریق درگاه اینتزنتی واریز نمایید.

اولویت پردازش با سفارش هایی است که از طریق درگاه اینترنتی پرداخت شده اند.

هنگام دریافت کالا مدرک شناسایی معتبر (کارت ملی/گذرنامه) همراه داشته باشید.

پرداخت اینترنتی از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب انجام می‌گردد، برای استفاده از این روش داشتن شماره کارت ۱۶ رقمی، رمز دوم ، cvv2 و تاریخ انقضا الزامی است.

۲) پرداخت کارت به کارت

پس از ثبت سفارش میتوانید صورتحساب خود را مستقیما به حساب بانکی ما واریز کنید.

۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۱۷۱۲۵۰-آسان کود مشهد-کشاورزی

پس از واریز وجه، کد پیگیری و شماره سفارش خود را از طریق فرم  ارتباط با ما  ارسال کنید و یا با شماره

۰۹۰۲۴۰۷۶۰۰۷ – ۰۵۱۹۱۰۱۱۱۸۰ تماس بگیرید.

پیگیری سفارش

از زمانی که سفارش خود را ثبت می‌کنید، می‌توانید از صفحه پیگیری سفارشات از وضعیت سفارش مطلع شوید.

کنترل کیفی مواد کودی

کلیه‌ کود ها دارای گواهینامه ثبت مواد کودی از موسسه تحقیقات خاک و آب می باشند. جهت استعلام  می‌بایست شماره ثبت هر محصول را در سایت موسسه تحقیقات خاک و آب وارد کرده و کلیه اطلاعات مربوط به آن را دریافت کنید.

 

تعهدات تولید کننده

محصولات مورد نیاز سفارش دهنده را بر اساس ارقام انتخابی متقاضی در تاریخ مقرر تحویل نماید.

تعهدات سفارش دهنده

هزینه حمل کالا به عهده مشتری می‌باشد و قیمت کالا، قیمت درب کارخانه است.

با توجه به تغییرات آب و هوایی و سایر عوامل، تاخیر چند روزه در تحویل از هر دو طرف مشتری و تولید کننده قابل قبول است.

ثبت شکایات:

پیگیری سفارشات ۰۵۱-۹۱۰۱۱۱۸۰
فکس ۰۵۱-۳۶۱۴۰۰۰۶
ایمیل info@asankood.com
آدرس شرکت مشهد، شریعتی ۴۰ مجتمع آرتا واحد ۳۰۹

ثبت شکایات